HAKKIMIZDA

POINTS OF YOU

AYÇİN TEKER

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Yaklaşık 15 sene boyunca finans sektöründe özel bir bankada yönetici olarak çalıştı. 30’lu yaşlarında başlayan “Ben kimim?” sorusu ile başlayan kişisel arayışı onu fotoğrafla buluşturdu.

2012 yılında hayatına fotoğraf girdi. Hobi olarak başladığı fotoğraf sanatını, şu an profesyonel olarak devam ettirmektedir. Fotoğrafın, kişinin dönüşüm sürecinde yarattığı farkındalığı koçluk eğitimi ile devam ettirdi.

2015 yılında başladığı Profesyonel Koçluk Eğitimini, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite olan SOLA UNITAS AC ‘de tamamladı.

Profesyonel Koç ve Fotoğrafçı olarak kişisel dönüşümündeki gücüne inandığı fotoğraf ve koçluk alanlarını artık atölye çalışmalarında birleştirmektedir.

Tamamladığı Eğİtİmler:
  • Temel ve İleri Düzey Fotoğraf Eğitimi- Faruk Akbaş
  • Profesyonel Koçluk Eğitimi- Sola Unitas AC
  • Trainer Certification Program- Points of You Polonya

POINTS OF YOU

The Coaching Game kişisel ve kurumsal gelişim için güçlü ve yaratıcı bir araçtır. Bu araç olağan düşünce kalıplarımızdan bizi çıkararak, kendimize farklı bir yerden bakmamıza olanak tanır. Bu da değişim, gelişim ve büyüme için yeni fırsatlar yaratır. Düşünce ve iletişim süreçlerini harekete geçirme kabiliyeti bakımından; yaşam ve iş koçları,

  • +0 532 340 9838

poınts of you

Eğitim hakkında bilgi ve eğitim tarihlerinin bilgilendirilmesi ön kayıt ile ilgili tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

BİLGİ & KAYIT

MESAJ YAZIN

Scroll to Top