HAKKIMIZDA

AİLE DİZİMİ
YILDIZ İLE AY ÇALIŞMASI

ÖZCAN YILDIZ

Eğitmen & Danışman Özcan YILDIZ, Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Lisans mezunu olup Gazi Üniversitesinde Eğitim Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Özcan YILDIZ, Yaşamın kendisi için ne sunduğunu değil, kendisi ne yapabildiğini önemser ve sorgular. Yaşamdaki tüm alanlarda sorumluluğun ve soruların cevabının ötekindeki olanı değil kendindeki cevabını ve karşılığını arar ve de problemlere bütüncül ve sistemik yaklaşım ile yönelimi benimser. Bilime ve gerçekliğe yaşamında daima yer verir ve inanmadığı çalışmaları, çözümleri veya uygulamaları rehber edinmez ve başkasına sunmaz. Aile Dizimi Grup/Bireysel Çalışmasının kişideki dönüşümüne ve etkinliğine inanan Özcan YILDIZ, DGfS-Alman Sistem Dizimleri Birliği’nin, Terapist Eğitmenliği ve Sistem Dizimleri Eğitimi yapabilme yetkisi verdiği ve aynı zamanda ISCA-Uluslararası Sistem Dizimleri Birliği’nin de kurucu üyelerinden Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü (TSDE) Başkanı

Mehmet ZARARSIZOĞLU’ndan üç yıl süre ile “Aile Dizimi & Uzman Uygulayıcı  (Grup / Bireysel) Eğitimini” tamamlamıştır. TSDE’nin bünyesinde Heinrich Breuer’den “Hipnoterapi” Eğitimini tamamlamıştır.

Aile Dizimi & Sistem Dizimi Grup / Bireysel Seans Çalışmaları ile Eğitmenlik ve Danışmanlık hizmetleri vererek TSDE’nin Akreditasyon Eğitim Süreçlerini devam ettirmektedir. Özcan YILDIZ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Aile Dizimi ve atölye çalışmaları hakkında bilgi alabilirsiniz…

Her ay tekrarlanan etkinliklerle Yeni Hayat’ta sizlerle…

Yaşam boyu gelişim atölyeleri hakkında detaylı…

Aile dizimi uygulama atölyeleri hakkında detaylı…

  • +0 532 340 9838

AİLE DİZİMİ

&

atölyeler

Eğitim hakkında bilgi ve eğitim tarihlerinin bilgilendirilmesi ön kayıt ile ilgili tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

BİLGİ & KAYIT

MESAJ YAZIN

Scroll to Top